O nas

Detaliczna sieć handlowa w branży artykułów spożywczych Mix-Markt wyspecjalizowała się w sprzedaży międzynarodowych produktów i objęła w tym zakresie wiodącą pozycję w Europie. Pierwszy sklep Mix został założony w 1997 i od tego czasu sieć stale się rozrasta i jest obecnie reprezentowana w liczbie 344 supermarketów w Niemczech oraz w Europie. Każdy sklep Mix ma szeroki asortyment specjałów z wielu krajów Europy i Azji, skutecznie uzupełniany artykułami drogeryjnymi oraz gospodarstwa domowego. Wyznaczyliśmy sobie cel, aby oferować wielokulturowemu kręgowi klientów niepowtarzalne doświadczenia zakupowe z dużym wyborem w znakomitym stosunku ceny do jakości.

Koncepcja sklepów Mix Markt cieszy się tak wielkim powodzeniem z uwagi na sprzedaż marek własnych, współpracę z atrakcyjnymi dostawcami w kraju i za granicą, jednolitą politykę cenową i nieustanne szkolenia naszych pracowników. Na tej podstawie stale rozbudowujemy i trwale wzmacniamy naszą koncepcję.

Sklepy Mix są już również dostępne w: Belgium, Bulgarien, France, Greece, United Kingdom, Italy, Montenegro, Netherlands, Austria, Portugal, Slowakei, Slowenien, Spain, Czech Republic, Cyprus

Skąd się wzięła nazwa Mix Markt?

Nazwa Mix Markt odzwierciedla nasz szeroki asortyment artykułów spożywczych i specjałów z różnych wschodnioeuropejskich krajów. Tylko sklepy Mix Markt oferują nadzwyczaj duży wybór wschodnioeuropejskiego Ethno-Food. Prowadzimy sprzedaż dobrze przemyślanej mieszanki ukraińskich i rumuńskich artykułów spożywczych, bałkańskich i zakaukaskich specjałów jak również niemieckich produktów. W sklepie Mix Markt znajdą Państwo jako Klienci zarówno ukraińskie pierogi jak i bułgarskij nabiał oraz bałkańskie wyroby wędliniarskie i mięsne. Nasz asortyment obejmuje ponadto produkty rybne, nabiał, lody, najróżniejsze wyroby głęboko mrożone, ciasta, przetwory warzywne, produkty z owoców leśnych i zbóż, napoje i alkohole. Szczególna cecha towarów dostępnych w Mix Markt: Każdy znajdzie coś dla siebie.